Po tvém boku - Kasie West

11. ledna 2018 v 17:22 |  Recenze
Zdravím!
Dnes tu mám recenzi na knížku, která je naprosto mimo to, co normálně čtu. Je to totiž romantická knížka. Jo, já přečetla další romantickou knížku (asi pátou za celý život :D). A jak to nakonec dopadlo?

Autor: Kasie West
Počet stran: 303
Nakladatelství: CooBoo
Rok vydání: 2017
Hodnocení: 2*

Tuhle knížku jsem si v knihovně půjčila proto, že jsem na ni koukala na Albatrosmedia, ale nakonec jsem si ji nekoupila, ale i tak jsem si ji chtěla přečíst. No, abych pravdu řekla, jsem ráda, že jsem si ji nekoupila, ale jenom půjčila. Proč?

Anotace: Když Autumn zjistí, že zůstala zamčená v knihovně, myslí si, že už to nemůže být horší. Až do té chvíle, než přijde na to, že Dax tam skončil s ní. Autumn toho o Daxovi moc neví - prý je to samotář, a jednou se dokonce zapletl do nějaké bitky a skončil v polepšovně. Ale je si naopak jistá tím, že je asi tou poslední osobou, se kterou by chtěla někde zůstat celý víkend zamčená. A tak si prostě jen dokola připomíná, že je jen otázkou času, než si její přítel Jeff všimne, že ji nechal v knihovně, a vrátí se pro ni.
Jenže Jeff se nevrátí.
A tak musí Autumn jíst pár dní jen jídlo z automatu a bavit se s divným klukem. Naštěstí ale zjistí, že Dax není zas tak zvláštní a že si dobře rozumí. Dokonce víc, než si kdy Autumn s jakýmkoli jiným klukem rozuměla. Můžou ale jejich pocity přežít konec víkendu a návrat do jejich původních životů?

Začnu tím, co se mi na knize líbilo. Líbila se mi ta část, kdy byla Autumn s Dexem několik dní v knihovně. Dex mi přišel jako fajn hrdina, jak byl takový tajemný a tak (hned jsem si vzpomněla na Darea z Nocte). A taky se mi líbilo to prostředí - knihovna. To byla vlastně ta věc, která mě ke knize přilákala - holka, co je několik dní zavřená v knihovně.
A druhá věc byla ta, že se kniha neskutečně rychle četla. Přečetla jsem ji mnohem rychleji, než čtu jiné knihy stejné délky.

No, a teď co se mi nelíbilo. Přišlo mi, že v knize se vůbec nic nestalo. Nenastal žádný WOW efekt, necítila jsem žádné emoce a kolikrát jsem se musela vracet na začátek stránky, protože jsem si vůbec nepamatovala co tam bylo. Prostě jsem to jenom přečetla, ale nudilo mě to, tak jsem si to za chvíli nepamatovala.

Taky mi vadily postavy. Dex byl ze začátku alespoň zajímavá postava, ale jak se pak... změnil, neměla jsem ho ráda. Ostatní postavy byly na mě moc obyčejné, strašně předvídatelné a to já nemám ráda.

Tenhle žánr asi opravdu není pro mě. Vím, že se knížka spoustě lidem líbila, ale já se k té skupině neřadím. A co na Po tvém boku říkáte vy? Četli jste ji, nebo se na ni chystáte?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama